Muut Muut
28871
VINKYLARE MED LOCK, plåt, empirestil, Italien, sent 1900-tal.
Vinkylare med lock, plåt, empirestil, italien, sent 1900-tal.

Rödmålad med dekor av bla lyra. H 32.

Slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
800 SEK