THEKÖK SAMT KANNA. Vitmetall. Möjligen Ryssland. Sent 1800-tal.

Päronformade. Rik graverad dekor i nyrenässans. H 43, resp. H 22.

Smärre slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK
Tilaa uutiskirjeemme