SPEGEL MED BORD, nyrenässans, sent 1800-tal.

Fanerad med valnöt. Bord med svarvad dekor. L 66. B 32. Bordets H 77. Spegelns H 150. Totalt 227.

Bord med vattenringar. Sprickor. Lösa bitar. Spegel saknar knopp. Möjligen senare glas. Repor.

Lähtöhinta
1 000 SEK