Elise Arnberg

(Ruotsi, 1826-1891)
Elise Arnberg
(Ruotsi, 1826-1891)

ELISE ARNBERG, akvarell, sign.

Porträtt av kung Karl XV. Bildstrl 19,5 x 14,5.

Ej examinerad ur ram.

Lähtöhinta
3 000 SEK