VAGNSLYKTOR, 2 par, 1800-tal.

VAGNSLYKTOR, 2 par, 1800-tal.

Bemålade, plåt, glas. H 47-51.

Slitage, färgbortfall, rostangrepp, sprucket glas.

Lähtöhinta
1 500 SEK