TAKARMATUR, "Bumling", Anders Pehrson, Ateljé Lyktan, Åhus, 1900-talets mitt. H ca 25.

Vit lackerad metall. Galler i vit plast. Etikettmärkt. Diam ca 40.

Ej funktionstestad. Buckla. Bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK