TALLRIKAR, 3 st samt KOPPAR med FAT, 2 st, porslin, 1700 samt 1800-tal .

Blåvit samt dekor i famille rose. Tallrikar diam 22 samt h 5.

Tallrikarna med nagg. En kopp med nagg, ett underfat med sprickor. Kopp och fat ej tillhörande.

Lähtöhinta
1 500 SEK