Online-teemahuutokaupat
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Huutokauppa:
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
A Token of Love E1285
Huutokauppa:
Flowering Folk Art E1281
Huutokauppa:
289605

BORDSUR, delvis 1700-tal.

BORDSUR, delvis 1700-tal.

Kopparurtavla med romerska siffror, plåtkartusch, mässing, rokoko, pendel finns. H 19.

Ombyggd. Skador. Slitage. Kompletterad. Anlöpningar. Färgbortfall. Rostanlupen. Ej funktionstestad. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
3 000 SEK