Johan Snack

(Ruotsi, 1756-1787)
Johan Snack
(Ruotsi, 1756-1787)

JOHAN SNACK, 10 st, kopparstick, 1700-talets senare hälft.

Regentlängd, bestående av, Erik XIV, Johan III, Sigismund, Karl IX, Gustav II Adolf, Drottning Kristina, Karl X Gustav, Ulrika Eleonora, Fredrik I, Gustav III. 9,5 x 7.

Skador, fläckar.

Lähtöhinta
6 000 SEK