John Nehrman

(Ruotsi, 1870-1940)
John Nehrman
(Ruotsi, 1870-1940)

JOHN NEHRMAN, olja på pannå, sign.

Röd stuga med blommande syrenhäck. 49 x 60.

Några repor.

Lähtöhinta
2 500 SEK