Muut
291159

PORTRÄTTRELIEF, brons, empire, Sverige 1800-talets första hälft.

Rund bronsrelief med Konung Karl XIV Johans profil inom ram med palmettdekor, infattad i kvadratisk svärtad träram. 14,4 x 15.

Slitage, större spricka med lagning i träram.

Lähtöhinta
1 800 SEK