Korut
291178

COLLIER, orientaliska pärlor, lås 18k guld, emalj, GD&co, Malmö, 1936.

Doserad, med säkerhetskedja. L 39.

Bruksslitage. Emaljen med lagning.

Lähtöhinta
4 000 SEK