Carl August Fahlgren

(Ruotsi, 1819-1905)
Carl August Fahlgren
(Ruotsi, 1819-1905)

CARL AUGUST FAHLGREN, olja på pannå, sign.

Figurer på landsväg. 15 x 22.

Några repor. Smärre krackelyr.

Lähtöhinta
2 000 SEK