Joshua Reynolds

(England, 1723-1792)
Joshua Reynolds
(England, 1723-1792)

JOSHUA REYNOLDS, efter, olja på duk. 1800-talets första hälft.

Figurgrupp föreställande barn. 38 x 32.

Krackeleringar. Slitage. Rispor.

Lähtöhinta
4 000 SEK