Halvor Halvorsen

(Norja, 1900-tal.)
Halvor Halvorsen
(Norja, 1900-tal.)

HALVOR HALVORSEN, olja på duk, sign.

Landskap med vattendrag. 48 x 68.

Lähtöhinta
2 000 SEK