Martin Mijtens d.y (van Meytens)

(Sverige/Österrike, 1695-1770)

MARTIN MIJTENS D Y (VAN MEYTENS), tillskriven, olja på duk, sign á tergo.

Porträtt av dam med blommor i håret. 66x51.

Uppfodrad på pannå och duk. Renoverad, smärre repor.

Lähtöhinta
15 000 SEK