293674

TOALETTSETT, 5 delar, silver, 1900-talets början. Sliverhalt 830.

Spegel, L 28
kam, L 14
3 borstar, L 24-12
Utländska stämplar,

Bruksslitage. Monongramgravyr.

Lähtöhinta
2 000 SEK