KONST- OCH POLITISKA AFFISCHER, 15+2st, offsettryck och litografi. Sverige, 1940-2004.

Konstaffischer bla Yoko Ono sign affisch, Stockholm, 2004, ramad. Niki de Saint Phalle "Hon", Moderna Museet, 1968. Bengt Lindström Galerie Ariel, Paris, 1968. Lars Hillersberg, "Brigadmåleri", Moderna Museet, 1979. Göran Hägg, förlaga till filmaffisch, gouache, Moderna Museets bio 1984, komp i svart och rött. Politiska affischer bla. valaffischer socialdemokraterna 1968, SSU 1948. Mått (max/min) 100/75 x 70/63, gouache 100 x 70, bildmått på de 2 ramade 63 x 48 resp 68 x 47,5.

Esineen kunto

Skador. Veck. Revor. Tejprester. Ramade ej examinerade ur ram.

Mitä kuljetus maksaa?

    Miten tilaan kuljetuksen?

    Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

    Milloin esineeni toimitetaan?

    Poikkeamia saattaa esiintyä.

    Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

    Puhelin
    Lähetä viesti

    Huutokauppa päättyi:
    CET

    Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?
    Pohjoismaiden korkeimmat loppuhinnat meidän kauttamme myytäessä.

    Ota meihin yhteyttä