ABRAHAM VAN STRY, tillskriven, olja på pannå, tillskriven enligt intyg á tergo dat. 1800-talets början.

Kvinna med barn. 41X52.

Krackeleringar. Smärre färgbortfall. Repor.

Lähtöhinta
6 000 SEK