VÄGGDEKORATION, porslin mässing, 1800/1900-tal

Rund ram i mässing med dekor. Mitten porslinstallrik med en renässansklädd man. Diam 56.

Bruksslitage. Smärre märken och repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK