Kellot
295114
HERRARMBANDSUR, stål, Rolex, Oyster Perpetual, Datejust, Superlative Chronometer, Officialy Certified.

Märkt 555. Ledat armband. Diam 3,5.

Glaset med repor och litet nagg. Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
14 000 SEK