295114

HERRARMBANDSUR, stål, Rolex, Oyster Perpetual, Datejust, Superlative Chronometer, Officialy Certified.

Märkt 555. Ledat armband. Diam 3,5.

Glaset med repor och litet nagg. Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
14 000 SEK