Kellot
29543
BORDSPENDYL samt KANDELABRAR, 3 delar, patinerad metall, nyresässans, sent 1800-tal.
Bordspendyl samt kandelabrar, 3 delar, patinerad metall, nyresässans, sent 1800-tal.

Bordspendyl med urtavla i emalj med arabiska siffror. Otydlig märkning, bl a La Haye. Kandelabrar för fem ljus. Rikt ornamenterade med bl a akantus, kolonner och kartuscher. H 47-50.

Slitage. Urtavlan med spricka.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
2 200 SEK