Oswald Walter Brierly

(Yhdistynyt kuningaskunta, 1817-1894)
Oswald Walter Brierly

OSWALD WALTER BRIERLY, färglitografi, troligen 1800-tal.

"The Fleet off Hango", bildstorl 61 x 42.

Något gulnade. Ej examinerd ur ram.

Lähtöhinta
3 000 SEK