Oswald Walter Brierly

(Yhdistynyt kuningaskunta, 1817-1894)
Oswald Walter Brierly

OSWALD WALTER BRIERLY, färglitografi, troligen 1800-tal.

"Arrogant Capt HR Yelverton & Hecla, Capt WH Hall", bildstorl 51 x 39.

Gulnad, ej examinerad ur ram.

Lähtöhinta
2 000 SEK