Jens-Ferdinand Willumsen

(Tanska, 1863-1958)
Jens-Ferdinand Willumsen
(Tanska, 1863-1958)

JENS-FERDINAND WILLUMSEN, etsning, sign o dat 1917.

Man med skelett. 32,5 x 21,5.

Ej examinerad ur ram, fläckar, smärre gulnad.

Alkuperä - Provenienssi

Säljes till förmån för Emmaus, Malmö.

Lähtöhinta
1 500 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet