Kilian Zoll

(Ruotsi, 1818-1860)
Kilian Zoll
(Ruotsi, 1818-1860)

KILIAN ZOLL, tillskriven, olja på plåt.

Broscen från Värnamo. Ej sign. 23,5 x 35.

Retuscher. Ytrispor. Krackelyr.

Lähtöhinta
4 000 SEK