298873

AFRIKANSKA FÖREMÅL, 5 st, skuret trä, sannolikt 1900-tal.

2 dansmasker, 2 figurer. H 19-43.

Repor. Sprickor. Skador. Slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK