FOTBOLLSKIT, 3 delar, tillhörande Anton Hysén, signerade.

Matchtröja strl M sign Anton Hysén, svarta shorts strl L, fotbollsskor strl 42 sign Anton #20.

Föremålet säljs i samarbete mellan Bukowskis Market och QX till förmån för RFSL Stockholms fritidsverksamhet Egalia.

Egalia har funnits sedan januari 2007 och erbjuder hbtq-ungdomar (homosexuella, bisexuella, transpersoner och queers) mellan 13-19 år en frizon. De har sina lokaler på Sveavägen 59 i Stockholm. För mer info: http://www.egaliaung.se

Bruksslitage, smuts.

Lähtöhinta
2 000 SEK