SPEGEL MED BORD, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.

Bronserad och grönpatinerad. Slipat glas. Skuret krön med rocaille och rosor. Bord med marmorskiva. L 59. B 30. Total H 220.

Esineen kunto

Krackeleringar och sprickor. Smärre färgbortfall.

Mitä kuljetus maksaa?

    Kaikki hinnat ovat alustavia.

    Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

    Puhelin
    Lähetä viesti

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?
    Pohjoismaiden korkeimmat loppuhinnat meidän kauttamme myytäessä.

    Ota meihin yhteyttä