FÅTÖLJ, empire troligen Frankrike, 1800-talets mitt.

Rektangulär stoppad rygg, svagt svängda ben, armlän med avslutande voluter, randig och/resp gul klädsel.

Bruksslitage, klädsel med smärre fläckar.

Lähtöhinta
5 000 SEK