Sven Otto Lindström

(Ruotsi, 1883-1932)
Sven Otto Lindström
(Ruotsi, 1883-1932)

SVEN OTTO LINDSTRÖM, skulptur, patinerad metall, sign.

Barn med badborste. H 17.

Smärre slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK