Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

BESTICKDELAR, 82 st, nysilver, "Rådhusmodellen", omkring 1900-talets mitt.

11 moccaskedar, 12 dessertskedar, 12 smörgåsknivar, 10 smörgåsgafflar, 12 matskedar, 12 bordsgafflar, 6 bordssknivar, 1 sopslev, 2 potatisskedar, 2 serveringsskedar samt 2 såsslevar. En del i originalkartonger.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK