Tina
303452

KANNA, tenn, oidentifierade stämplar, sannolikt 1800-tal.

Svängd hänkel. Monogram och dat 1740. Invändigt A i blomma. H 36.

Lockknopp med skada. Slitage. Repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK