Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:
304482

VASER, två st samt FLASKA, glas, Bertil Vallien, Kosta Boda. 1900-tal.

Vaser med överfång i olika toner mot blå fond. Flaska av blått glas. Signerade B. Vallien. Större vas sign. Beijer AB 125 år. H 14,5-20.

Obetydliga repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK