Muut Uushopea
304529
COCTAILSHAKER, nysilver samt bakelit, Folke Arström, GAB, 1930-tal.

Rund med konkava sidor samt dekor av räfflor. Skruvlock av bakelit med kork på insida. Inre sil finns. H 22.

Lock med krackelyr samt mindre nagg.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 500 SEK