Online-teemahuutokaupat
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Huutokauppa:
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Huutokauppa:
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Huutokauppa:
Classical Antiques F757
Huutokauppa:
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
A Token of Love E1285
Huutokauppa:

Eric Hallström

(Ruotsi, 1893-1946)
Eric Hallström
(Ruotsi, 1893-1946)

ERIC HALLSTRÖM, gouache på papper, sign.

Fiskeläger. Bildstrl 49 x 60.

Ej examinerad ur ram. Ngt gulnad passepartout. Vågigt blad. Bristfällig montering.

Lähtöhinta
5 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS