Lasi Muut
306562
SKÅL, glas, Bertil Vallien, Boda Ateljé.

Överfång i lila med dekor av bladverk. Signerad Boda Atelje 701 B Vallien. Diam 11.

Kantslitage. Några repor. Något smärre nagg/bränningsskada.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 000 SEK