Hannu Juhani "Tuomari" Nurmio

(Suomi, Syntymävuosi 1950)
Hannu Juhani "Tuomari" Nurmio
(Suomi, Syntymävuosi 1950)

HANNU JUHANI "TUOMARI" NURMIO, veistos, peltiä, "Kitara", sign.

Maalattua peltiä. K 118, l 33.

Tavanomaista kulumaa.

Alkuperä - Provenienssi

Taiteilijan kokoelmasta.

Muut tiedot

Taideteos valmistettu vuonna 1997 "Luuta ja nahkaa"-levynkantta varten.

Lähtöhinta
1 000 EUR
Kuvan käyttöoikeudet