308026

KISTA, bär dat 1782,

KISTA, bär dat 1782,

Bemålad kista invändigt och utvändigt. Beslag i smidesjärn. Bärhandtag på sidorna. L 81, H 64, H 55. Nyckel finns.

Bruksslitage. Märken och repor. Torrsprickor. Färgslitage. Anlupet. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
3 500 SEK