LJUSSTAKAR, ett par, vitmetall, 1800/1900-tal.

Rund bas. Skaft som avslutas med urnformade ljushållare. H 32.

Fyllning saknas. Smärre skador, intryckskador. Smärre märken och repor. Något sned.

Lähtöhinta
1 500 SEK