KUNGLIGA FOTOGRAFIER, 2 st, Prinsessan Margaretha av Sverige resp Kronprinsessan Märtha av Norge, egenhändigt sign.

Prinsessan Margaretha, sign o dat 1931, signerat av Hovfotograf Hård. Kronprinsessan Märtha, sign o dat 1947.

Slitage, ej examinerade ur ram.

Alkuperä - Provenienssi

Föreståndarinnan för Röda Korsets sjukhem i Stockholm.

Lähtöhinta
3 000 SEK