Émile Bernard

(Ranska, 1868-1941)
Émile Bernard
(Ranska, 1868-1941)

EMILE BERNARD. Signerad Emile Bernard. Executed 1915

"Molosmes - Yonne". Paper panel 70 x 100 cm.
Emile Bernard, "Catalogue raisonné de l'oeuvre peint", 1982, no 887.

Obetydlig krackelyr samt ytsmuts.

Kirjallisuus

Muut tiedot

Lähtöhinta
40 000 SEK