Online-teemahuutokaupat
China for the West F780
Huutokauppa:
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
309282

VÄGGPENDYL samt spegellampetter, 1 par, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.

Förgylld och bronserad. Westerstrand, Töreboda. Dekor av bandrosett och rosor. Klockans H 52. Lampetter för 1 ljus, H 30. Nyckel och pendel finns.

Förgyllning med skador. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 000 SEK