Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

Wilhelm August Krause

(Saksa, 1803-1864)
Wilhelm August Krause
(Saksa, 1803-1864)

WILHELM AUGUST KRAUSE, olja på duk, sign och dat 1839.

Fingals Grotta, Skottland. 79 x 115.

Duklagningar. Smärre färgbortfall.

Lähtöhinta
15 000 SEK