310158

KOLBEHÅLLARE, mässing, orientaliskt, 1800/1900-tal.

Ovalt på fat. Godronnerade sidor. Svängda ben. L 77 med fat, H 50.

Slitage. Repor. Bucklor.

Lähtöhinta
3 000 SEK