310273
BOK, "Florence, L´Histoire-Les Medecis, Les Humanistes-Les Lettres-Les Arts", Paris 1881.

Illustrerad. Rikt dekorerat klotband med präglad dekor. Förgyllda snitt. Folio.

Slitage, skador upp- resp nedtill på ryggen, ej genomgången.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 200 SEK