ROLF WINQUIST, Sign och dat 59. Fotografi.
34 x 29 cm.
Smärre slitage längs kanterna. Smärre tryckskador i fotografiet, ovan hennes högra öga samt vänster kindben.
Ej undersökt ur ram.
Harry Dittmer.