Inklistrade samlarbilder med filmstjärnor såsom Marlene Dietrich, Greta Garbo, Douglas Fairbanks, Maurice Chevalier. Liggande format med präglad och delvis förgylld bild av björn.
Slitage, ej genomgånget.