FILMALBUM, n 21, Tyskland, 1900-talets första hälft.

Inklistrade samlarbilder med filmstjärnor såsom Marlene Dietrich, Greta Garbo, Douglas Fairbanks, Maurice Chevalier. Liggande format med präglad och delvis förgylld bild av björn.

Slitage, ej genomgånget.

Lähtöhinta
1 200 SEK