311102

FIGURINER, 3 st, s.k. wienerbrons, sekelskiftet 1800/1900.

I form av hjort, blåmes och orre. Bemålade. H 3-9.

Slitage. Skador. Blåmes saknar en fot. Färgbortfall.

Lähtöhinta
2 500 SEK